fbpx

Beru.cz

prodá staré auto za vás

S prodejem starého auta si už nemusíte dělat starosti.

Beru.cz je vaším silným partnerem, ať už se rozhodnete prodat svůj vůz svépomoci nebo jej nabídnete profesionálům, kteří se o prodej postarají za vás.

Prodat auto

Jak to funguje?

Beru.cz je nezávislým agregátorem soukromé inzerce s nabídkou automobilů. V současnosti nabízíme možnost prodat vůz pomocí týmu našich profesionálů.

Nemusíte překonávat překážky, které by na vás při klasickém prodeji „na vlastní pěst“ čekaly.

Jednoduše stačí přidat automobil do našeho systému, my následně nabídneme inzerát široké síti profesionálních autoprodejců. Ti se s vámi poté domluví na rychlém a jednoduchém prodeji vašeho vozu.

V blízké budoucnosti rozšíříme nabídku i o možnost prodeje automobilu s kompletní podporou Beru.cz, abyste svůj vůz zvládli sami prodat jako profesionálové.

Pomůžeme s propagací, ukážeme vám tržní cenu vašeho auta a rozhodíme inzerát na největší inzertní servery u nás.

Příběhy našich zákazníků

Beru.cz je skvělou variantou, kde nacházet nové příležitosti na výkup automobilů. Pravidelně se zde objevuje řada nových vozidel, a kdykoliv jsem systém otevřel, našel jsem zajímavý obchod.

Pavel, 34 let

Beru.cz mi doporučila kamarádka. Poradili mi se stanovením doporučené prodejní ceny, oslovili výkupčí a já už si jen vybírala, kdo mi nabídne lepší podmínky a vyšší cenu.

Karolína, 32 let

Návštěvu Beru.cz už jsem zařadil do své pravidelné denní rutiny – hromada nových aut každý den, všechno pěkně na jednom místě a snadno dostupné. Skvělá věc pro každého.

Karel, 51 let

Mohu říct, jen sláva! Každodenní procházení všech inzertních webů s nabídkou aut mi už pomalu lezlo krkem a něco jako Beru.cz jsem hledal už roky. Všechno na jednom místě, všechny informace snadno filtrovatelné a člověk už nemusí hodiny klikat inzerát po inzerátu. Díky!!!

Jiří, 39 let

Díky Beru.cz jsem jednoduše a především výhodně prodala auto, i přestože to byla moje první zkušenost. Nabídla jsem auto profíkům a čekala, kdo jej vykoupí za nejvyšší cenu.

Helena, 47 let

Prodej na Beru.cz byl opravdu snadnou záležitostí. Vyplnila jsem informace, nahrála auto do systému a za pár dní se mi ozval pán z bazaru, se kterým jsem prodej vyřešila. Stokrát lepší než všechny obvolávat po jednom.

Šárka, 40 let

Když jsem se o Beru.cz dozvěděl poprvé, netušil jsem, co přesně čekat. Výsledek mě ale opravdu překvapil a jsem moc rád, že jsem web objevil. Nedokážu si představit jednodušší způsob, jak rychle kontaktovat přímo prodejce.

Ivan, 43 let

Prodával jsem teprve druhé auto v životě, ale už teď vím, že až budu prodávat další, půjdu opět na Beru.cz. Prostě jsem zadal auto, po několika dnech se mi ozval bazarista, a bylo hotovo. Žádné průtahy ani zařizování.

Tomáš, 35 let

S prodejem svého starého auta jsem si nechtěla dělat více starostí, než bylo nutné. Osobní objíždění autobazarů jsem hned zamítla. Když jsem se dozvěděla o Beru.cz, byla jsem nadšena. Pomohli mi určit prodejní cenu a nabídku rozeslali přímo potenciálním kupcům.

Erika, 29 let